KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967416
nr 1396 7416
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, flickporträtt. Olja på pannå, 26x21, yttermått inklusive ram: 43x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:08:46
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr